01.06.2019

10.06.2019

Chci se s vámi podělit o jednu ranní zkušenost a potvrdit tím pravdu, že od štěstí (stejně tak jako od smutku či jiných emocí) nás vždycky dělí jenom jediná myšlenka.

Včera jsem si šla lehnout s takovou divnou náladou a dneska ráno jsem měla po dlouhé době náladu úplně pod psa. Vůbec jsem se nevyspala, vzbudila jsem se už v 5h, venku je hnusně a to nemluvím o tom jak mi bolí rameno.

Nad vodou mě držel jen můj nadhled, vědomí, že to brzy pomine. Když jsem to vyslovila nahlas a opravdu si uvědomila, že moje blbá nálada je jenom dočasný stav v mojí hlavě, začaly se dít věci. Začala jsem to totiž vidět tak, jak je to pro mě mnohem přirozenější.

Otevřela jsem okno, venku je tak krásnej čerstvej vzdoušek, ranní sprcha je to nejlepší po ránu, moje růžička bude mít zase nový květ, krásný andělíček mi drží svíčku, díky tomu že jsem se probudila tak brzy mám čas na svoji knížku od Michaela Neilla "Revoluce zevnitř"... Během chvíle jsem začala být zase v pohodě! Na hodinku jsem usnula a dohnala nevyspání :)

Plyne z toho pro mě (a třeba se v tom uvidí i někdo z vás) že se mám na světě krásně a když to vidím jinak je to jenom můj momentální pohled na věc :)


Udělejte si dnes krásný den jako my s Kessie. Všichni si ho zasloužíme :)