Motýlí masáž

"Metamorfní technika"

Příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat, utvořených v období prenatálního vývoje. Ty ovlivňují naše životy ze 70 % - 90 % na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy, různých stresů a poruch chování.

Motýlí masáž je metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, na zlepšení zdraví, přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti.

JE VHODNÁ:

  • pro děti (výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch CNS, sebeovládání, agresivity, ADHD, autismu),
  • pro budoucí rodiče,
  • pro těhotné maminky a zdravý vývoj jejich miminek,
  • pro dospělé (pokud hledáte sami sebe, neumíte se rozhodnout, stojíte na místě, nevíte, kudy dál, točíte se v kruhu, jste stále "v hlavě", vracíte se v myšlenkách k tomu, co bylo, přemýšlíte často o tom, jak a co bude, hledáte odpověď na otázku kdo jsem a proč tu jsem)
  • také v případě depresí, úzkostí, psychické nepohody, přemíry obtěžujících myšlenek

Nemá žádné vedlejší účinky. Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek.

Aplikuje se prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách páteře, které se nachází na chodidlech, rukou a hlavě.

Prožitek umocňují použité esenciální oleje od doTerry.

Důležitým detailem je, že při této metodě není třeba diskutovat o osobních problémech či zdravotních potížích.

Metamorfní technika / motýlí masáž se zrodila z výzkumů, které v 50. letech 20. století započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s dětmi, které trpěly autismem a Downovým syndromem. Jeho poznatky dále rozvinul Kanaďan žijící v Anglii, který s Robertem St. Johnem spolupracoval v 70. letech a dal této metodě název metamorfní technika. 


Cena transformačního sebe-poznávacího zážitku je 890 Kč.

Při deseti návštěvách dostáváte jedenáctou motýlku jako DAR. 

Proč? Protože jste si dovolili podniknout celou sérii opečování, prošli jste procesem proměny, po které budete mít pevný základ do života, na kterém můžete stavět dál.

Budeme spolu něco přes hodinku (max 1,5h). Můžete si vytáhnout kartu, která vás na cestě transformace podpoří a dá podnět k dalšímu zamyšlení.

Možnost aplikace motýlí masáže u Vás doma. Na cestovních nákladech se dohodneme.